Godkjent NIF-integrasjon gjør Spoortz til et trygt OG smart valg

Vi fikk i dag den gledelige beskjeden fra NIF om at vi har fått godkjent vår nye integrasjon mot idrettens medlemsdatabase hos NIF. Det betyr at vi kan si med sikkerhet at Spoortz medlemsregister er et trygt (og smart) valg også fra 31.12.19 ! Vi har i dag blitt enige med NIF om at vi starter onboarding i januar, og ettersom de aller fleste ligger med NIF-ID i Spoortz medlemsregister i dagens integrasjon kan vi få til en smidig overgang for klubbens medlemmer.

Gode argumenter for å benytte Spoortz som TOTAL-løsning for klubb og lag/grupper

Vi minner om noen av fordelene dere får ved å benytte Spoortz som totalløsning:

  1. Klubbappen samler klubben både innen aktivitetspåmelding, medlemskommunikasjon, betaling, klubb-/lagsarrangement og sponsortilbud. Les mer her
  2. Lagledelse og utøvere bidrar i oppdateringen av klubbens medlemsregister
  3. Trenere og spillere får FRI tilgang til basisversjonen av Skillrace for inspirasjon og sportslig utvikling (fotball p.t.). Les mer HER
  4. Enkelt å gi rett tilgang til oppdatering av hjemmeside/lagsider fra medlemsregisteret, og publisering av nyheter rett fra klubbappen gir oppdatert hjemmeside
  5. Regnskapsrapporter til regnskapsfører lett tilgjengelig i PDF, og inntekter rapporteres også på lagsnivå ved arrangementsbetaling
  6. Arrangementsinvitasjon, påmelding og betaling via klubbappen forenkler, og sikrer at både klubb- og lagsinntekter rapporteres og følger klubbens konti. Se egen blogg
  7. Medlemskommunikasjon både via hjemmeside, klubbappen, sms og mail. I Q1-20 lanserer vi neste versjon av meldingssentralen på klubbnivå.
  8. Spoortz sin totalitet skiller seg ut, spesielt etter lansering av ny hjemmeside-design, banekalender, klubbapp og Skillrace-kobling. Her kan dere lese hva Forus&Gausel og Heimdal IL fotball sier med egne ord
  9. Konkurransedyktige priser på medlemsbetaling med kr 12,6 pr KID-betaling og kr 2/2,5% på kort/Vipps. Lansering av Efaktura januar-2020 gir enda en distribusjonsmetode som mange har etterspurt og som gir lavere transaksjonspriser sammenlignet med kort. Se blogg om dagens fleksibilitet innen medlemsbetaling
  10. Inntektsmuligheter via Cashback lanseres i Q1-2020

 

Les mer eller ta kontakt HER om klubben din ønsker medlemsregister og/eller hjemmeside